Адреса

Київ, вул. 9-го Травня, 49

Телефон

(096) 549-99-99

E-mail

teklon@ukr.net

ЗАМОВИТИ

Гідроізоляція Teklon Pro

protektГідроізоляція Teklon Pro - це полімочевина високої якості, синтетичний полімерний матеріал, який має унікальні характеристики, що дозволяють ефективно вирішувати найскладніші завдання з виконання гідроізоляційних робіт горизонтальних і вертикальних поверхонь. Має високу адгезію практично до будь-яких матеріалів: бетону, металу, дереву, поліуретану, асфальту, геотекстилю та багатьом іншим.

Полімочевина Teklon Pro є монолітним і еластичним покриттям, стійким до стирання, товщина якого становить 1,5-4 мм.

Така плівка утворюється завдяки покриттю наповерхню реактивної системи, що складаєтьсяз двох компонентів - смоли та ізоціанату. Структура матеріалу дозволяє наносити плівку потрібної ширини за один підхід. Покриття можна використовувати, максимум, через годину після монтажу.

Негативний вплив сезонного факторапри веденні будівельних робіт зводиться до мінімуму за рахунок низької чутливості полімочевини до температури основи і навколишнього середовища. Одним з головних переваг компанії TEKLON те, що в штаті присутні кваліфіковані хіміки, що дає нам можливість змінювати склад формули створюючи матеріал із заданими специфічними властивостями для вирішення конкретних завдань і проблем.
Залежно від застосовуваних в процесі виготовлення полімочевинних комплексів добавок, готовий матеріал може надавати властивості:

 • зниження водопоглинання за рахунок додавання гідрофобізаторів;
 • додаткову стійкість до займання при внесенні антипіренів;
 • еластічность при додаванніпластифікаторів;
 • збільшення зносостійкості і твердості за рахунок використання затверджувачів;
 • підвищення адгезію і еластичність в разі додавання силікону;
 • додаткову стійкість до хімічних агресивних середовищ.

Особливості матеріалу Teklon Protect

 • висока міцність, рівень опору даного матеріалу на розрив становить 35-45 Мпа
 • поряд з цим, полімочевина характеризується високою вологонепроникністю і зносостійкістю
 • Склад полімочевини Teklon  містить розчинників і каталізаторів. Завдяки цій властивості даний матеріал відповідає найвищим вимогам в області екологічності та безпеки.
 • можливість розпилення покриття при різних умовах, що пов'язано з високою швидкістю затвердіння полімочевини. (6-8сек при темп. + 18)
 • покриття з полімочевини лягає рівно і без патьоків, не утворюючи швів, на горизонтальні і вертикальні площині будь-якої конфігурації.
 • напилювана плівка вирішує проблеми, пов'язані із захистом від вологи, зносом і корозією.
 • відмінна адгезія практично з усіма матеріалами, які застосовуються в будівництві. Винятки - фторопласт і тефлон.
 • стійкість до різних типів хімічного впливу: матеріал інертний до більшості хімічних речовин, не втрачає своїх властивостей в середовищі з підвищеною кислотністю і лужністю
 • високий рівень пожежної безпеки: полімочевина Teklon Pro не горить і непідтримує горіння, витримує температурні навантаження від -50 °С до + 180 °С
 • має властивості електроізолятора
 • довговічність, термін експлуатації до 30 років

При ремонті старої покрівлі з рулонних матеріалів, на відміну від рідкої гуми, покрівля після нанесення жорсткої полімочевини Teklon Pro набуває статусу експлуатованих, тобто по ній можна ходити і чистити сніг.

Хотілося б окремо відзначити ще одна перевага даного матеріалу - це економія. Так, вибравши полімочевину Teklon Pro для гідроізоляції, ви можете знизити загальні витрати на 20% (в порівнянні з традиційними покриттями). А швидке нанесення і затвердіння шару дозволяє істотно заощадити час.
Головні переваги полімочевини Teklon Pro очевидні вже під час проведення робіт, адже цей матеріал наноситься відразу в готовому вигляді і може використовуватися практично в будь-який час року. Така особливість істотно спрощує планування і ведення будівельно-монтажних робіт на об'єктах різного призначення.

При виконанні робіт компанія використовує обладнання передових фірм:

 dozator

 

teklon.logo1

Теклон Україна надає послуги гідроізоляції на территоріїї України. Ми надаємо  безкоштовні консультації і зробимо попередні розрахунки ... читати далі

Робочий час

Понеділок 08:00 - 18:00
Вівторок 08:00 - 18:00
Середа 08:00 - 18:00
Четвер 08:00 - 18:00
Пятниця 08:00 - 18:00
Сб-Нед зачинено

adres

map

Please publish modules in offcanvas position.