Адреса

Київ, вул. 9-го Травня, 49

Телефон

(096) 549-99-99

E-mail

teklon@ukr.net

ЗАМОВИТИ

Про нас

protektКомпанія Teklon пропонує високоякісні покриття з 100% полімочевини для захисту від ударів і корозії, гідроізоляційні системи для промислових та комерційних об'єктів. 

Ми пропонуємо технології нового покоління, які широко використовуються в кожній галузі та підприємницькій діяльності. 

Ми зосереджуємось виключно на заданій проблемі, намагаючись зрозуміти її причину і застосовуємо індивідуальне рішення для кожного клієнта. Використання наших технологій сприяє оптимізації витрат на обслуговування обладнання, витрат на можливий ремонт об'єктів, продовження робочого часу. 

Ми підбираємо рішення тільки для конкретних технічних проблем, що відповідають індивідуальним потребам замовника, що випливають із впровадженої технології та вимог у технологічних процесах у галузі спеціальної антикорозійної, гідроізоляції та захисту від тертя. 

Співпраця з нами довгостроково ґрунтується на надійному аналізі повідомлених потреб, а вигоди від цього сприяють оптимізації роботи, підвищенню безпеки праці та, що найголовніше, значно знижують експлуатаційні витрати обладнання. 

Постійно набираючи досвід та поглиблюючи свої знання в галузі застосування наших рішень, ми є професійною командою фахівців, яка може значно покращити функціонування будь-якого підприємства.

teklon.logo1

Теклон Україна надає послуги гідроізоляції на территоріїї України. Ми надаємо  безкоштовні консультації і зробимо попередні розрахунки ... читати далі

Робочий час

Понеділок 08:00 - 18:00
Вівторок 08:00 - 18:00
Середа 08:00 - 18:00
Четвер 08:00 - 18:00
Пятниця 08:00 - 18:00
Сб-Нед зачинено

adres

map

Please publish modules in offcanvas position.