Адреса

Київ, вул. 9-го Травня, 49

Телефон

(096) 549-99-99

E-mail

teklon@ukr.net

ЗАМОВИТИ

ВИСТАВКИ ПЕРЕНЕСЕНІ

ВИСТАВКИ ПЕРЕНЕСЕНІ

vistavkaМіжнародна будівельна виставка Inter Build Expo 2020 і Будівельний Конгрес України не відбудуться наступного тижня. Згідно впроваджених карантинних заходів дати проведення заходів перенесено.

«Нові терміни проведення Inter Build Expo 2020 – 13-16 квітня, а у разі продовження карантинних заходів – 4-6 травня», - повідомили Build Portal організатори виставки.

В той же час Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів повідомила, що Будівельний Конгрес України перенесено на квітень. Дати проведення уточнюються.

Варто відзначити, що аналогічне перенесення дат слід чекати на всі спеціалізовані виставки, форуми і конференції, які заплановані на березень. Ознайомитись із актуальним календарем будівельних заходів можна тут.

Build Portal буде відстежувати актуальні дати проведення заходів і вносити іх у календар ділових подій. Слідкуйте за оновленнями. 

Нагадаємо, що з 12 березня КМДА ввела обмежувальні заходи з метою попередження розповсюдження коронавірусу.

Зокрема, з 12 по 31 березня, обмежується проведення спортивних заходів, призупиняється робота театрів, кінотеатрів, музеїв, культурно-масових заходів, розважальних центрів, розважальних зон в шопінг-молах, обмежується проведення масових заходів (кількістю більше 60 чоловік), до участі в них допускаються лише особи, які пройшли термометрію.

Керівники підприємств, установ і організацій всіх форм власності повинні посилити дезінфекційні міри в місцях проведення масових заходів (до 60 осіб), дотримуватися нормативних показників температури повітря, здійснювати наскрізне провітрювання в приміщеннях.

teklon.logo1

Теклон Україна надає послуги гідроізоляції на территоріїї України. Ми надаємо  безкоштовні консультації і зробимо попередні розрахунки ... читати далі

Робочий час

Понеділок 08:00 - 18:00
Вівторок 08:00 - 18:00
Середа 08:00 - 18:00
Четвер 08:00 - 18:00
Пятниця 08:00 - 18:00
Сб-Нед зачинено

adres

map

Please publish modules in offcanvas position.